Борщ revue

Борщ від ресторану КАНАПА

08.04.2019

Спитала мою улюблену КАНАПА ресторан.салон про їх легендарний борщ.
Дякую Банько Мария (Banko Mary) та Марина Лавренчук (Maryna Lavrenchuk) за відповідь, а Дима Борисов (Dmytro Borysov) – за ідею такого закладу і усе, що він робить для української гастрономічної культури.

Борщ в капусті від Канапи фотографують частіше, ніж всі інші страви в меню, разом узяті. Хоча справа не стільки в подачі, як у рецепті: це борщ зі свинячими вушками, чорносливом, копченою грушею та пампушками.

А ось і сам рецепт: треба зварити ароматний бульйон, додати нарізану свинину та картоплю. Яблука, овочі й попередньо відварені свинячі вушка нарізати соломкою. Обсмажити моркву, цибулю, буряк та яблука, заправити паприкою, оцтом, цукром і томатами. Протушкувати на маленькому вогні, додати квасолю й цілий чорнослив. Вмішати пасту з сала, покласти все в каструлю до бульйону. Через 10-15 хвилин додати свинячі вушка та грушу і потомити ще 5 хвилин. Перед подачею додати в ̶к̶а̶п̶у̶с̶т̶у̶ тарілку зелень та сметану.

Ну і кілька цікавих фактів:
❤ щодня в Канапі замовляють не менше сотні порцій борщу в капусті
❤ з відкриття ресторації його готує один і той самий кухар – уночі
❤ качани капусти, в яких подавався борщ, ресторан передає на ферму – нею годують кроликів
❤ деякі гості просять запакувати капусту з собою – щоб годувати домашніх улюбленців або навіть чайок 
❤ один китайський журналіст вперше випадково спробував борщ в Антарктиді на станції “Академік Вернадський” — і одразу ж купив квитки до Києва. Так він опинився у “Канапі” ?

Рецепт: Дима Борисов (Dmytro Borysov) & Yaroslav Artiukh
Photo by руслана алексеенко

You Might Also Like